Mercedes Benz 1843

Shitet nga: fitim 25 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
shitet actros 1843 ndrrimi i mundeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim