Mercedes 25-28

Shitet nga: 23 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 25-28
Mercedes 28-28 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim