Actros 18.53

Shitet nga: Fadil 11 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Actros 18.53 per ma shum informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim