Mercedes Sprinter 315 cdi

Shitet nga: Niti 23 Qer 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 315 cdi
Viti 2007
Tabela te huja
Pa dogan
I sapoardhun

045692259

Vbn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim