Mercedes Vito diesel 2.2 2001 ME FRIGO

Shitet nga: Besmir 21 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes vito 2.2 diesel 2001 me tabelat te huaja i po sa ardhur nga jashti ME FRIGO ME PLUS DHE MINUS
Te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +37744265611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim