Motorr deutz

Shitet nga: Cimi 15 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
motorr dy klipa industrial deutz dizell me ajr ne gjendje perfekte

valak

kompresor

gjenerator

bager i vogel

sharre asfalltti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim