Motorr deutz F2L511

Shitet nga: Cimi 20 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

810 EUR   900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
motorr dy klipa industrial deutz dizell me ajr ne gjendje perfekte

valak

kompresor

gjenerator

bager i vogel

sharre asfalltti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim