Ngarkues Cat 12

Shitet nga: Fadil 21 Mar 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngarkues bager caterpilar 12 i sapo ardhur nga Gjermania Qmimi i Volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim