Pirunjer Hyster Diesel 2.5 t

Shitet nga: FADIL 20 Shk 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pirunjer Hyster Diesel 2.5 t i sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim