Pompa te Benzines-Naftes

Shitet nga: ILIRIA BENZ 15 Tet 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pompa te benzines -naftes te importuara nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim