Rimorkio - KIPER ("Prekulic") Schwarmuller

Shitet nga: Muhamet 20 Jan 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion Schwarmuller vit i prodhimit 2004 ne gjendje te rregullt , 24 m3 (kubik) pa drrasa , me drrasa 26 m3 (kubik) , aksar SAF me diska ... etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim