Rimorkio 3 aks kiper

Shitet nga: Skender 31 Krr 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet rimorkio 3 aks kiper modeli Kaessbohrer tipi DKD 17 ngjyra e hirit eshte i qlajmruar me koh ndrrim i mundëshem me ndonje vetur qe me konvenon per me shum info kontakto 044305-540 DHE VIBER +37744305540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim