Rimorkio ndriquese per rrug

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 25 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio per sigurimin e rruges xhat punimeve ne rrug viti 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim