Rimorkio te vogel per bartje te makinave

Shitet nga: rimorkio 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio te vogël për bartje te makinave te ndryshme te punës dhe makinave bujqesore. Është prodhim gjerman ,dhe e kualitetit te larte . Ka mundesine e përshtatjes se lartesise për çdo lloj veture.Ka ardhe prej Gjermanie me makine për larje te automjeteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim