Rregullimi i oborrve me kubza te betonit "kryeziu"

Shitet nga: Kryeziu 19 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bojm prodhimin dhe montimin e kubzave te betonit si dhe edhe skajorve (ansoret) " KRYEZIU" 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim