KAMION SCANIA kipper

Shitet nga: Fadil 23 Krr 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 500
scania kipper QMIMI I VOLITSHUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim