Shes Goma 14.00 R 20

Shitet nga: Goma 08 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes goam 14.00. R20
Jan te perdorura por jan ne gjendje te mir per me shum mundesni me i pa
Goma jan 6 copa 200 € per cop
Viber +37744208822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim