Shitet.fordi.kiperash viti 2000.

Shitet nga: Naseri 20 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamijonI ipadoganun.kiperash motorri 2.5.kamijoni nuk esht as idoganun me tabela te italis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim