Shlep-marimang sherbime 24H 044 425 793

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: mustaf Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autobartje 24H Te gjitha llojet e veturave
Ne Kosove si dhe jash vendi
Punojm me kran pesha Te ndryshme deri 4t
Kontakto;
044 425 793
049 324 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim