Uuu shit flm merrjep Prokolica Rimorkio 30ton

Shitet nga: rimorkio 16 Krr 07:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR   7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten rimorkio ose prokolica ne gjendje te rregullt , mbart ngarkesa mbi 30 ton posedon dokumentacion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim