VINQ SKELE DERI 10 metra lartesi

Shitet nga: FADIL 21 Mar 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VINQ SKELE DERI 10 metra lartesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim