VINQ SKELE DERI 16 metra lartesi

Shitet nga: FADIL 16 Sht 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VINQ SKELE DERI 16 metra lartes te sapo ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim