shes rimorkion 3 aks kiper - ndrrim me vetur

Shitet nga: Skender 09 Gsh 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet rimorkio 3 aks kiper prodhuesi Kaessbohrer modeli DKD 17 ngjyra e hirit eshte i qlajmrurar me koh ndrrim i mundëshëm mme ndonje vetur qe me konvenon për me shum info kontaktoni në 044305-540 Në VIBER +37744305540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim