shitet kamioni 13 17 me kran 3 t

Shitet nga: florim 05 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni o ne gjendje shum te mir i regjistruar viti 91
viber +386 49 197 585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim