Bager

Shitet nga: fitim 20 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 650 EUR   8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
shitet bageri ne gjendje shum te mir
posedon gusenicat e reja 90%
sistemin per qekiq
dy lug njera eshte per kanalle 60 cm dhe tjetra 1.30m3

ndrrimi i mundshem me bager 4-7 ton
Kontakto edhe ne viber +37745614152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim