Hillt me ajr per kompresor

Shitet nga: Cimi 01 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
hillt me ajr ecoair 17 kg

PER KOMPRESOR

KA LLOJ LLOJ HILLTI DHE DALTA

hillt nga 115 euro deri 600
daltat 15 deri 90 euro

jane 240 dalta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim