Transport Kran 24 h - 044/285/202

Shitet nga: Ruzhdi 19 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina ndërtimi
Kryejm Këto Shërbime : Transport Dhe Ngritjen e Peshave Me Kran Deri Në 2000 KG , Në Tërë Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim