MERCEDES VITO 2.2 CDI, 9 ULËSE, vetem 98 600 km

Shitet nga: Vito 26 Mar 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 900 EUR   17 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina udhëtimi
Prodhuesi: Mercedes
Modeli: Vito
MERCEDES VITO 111 CDI KOMPAKT (I SHKURT)
MOTORI 2.2 CDI (Diesel),
98 600 KM TE KALUARA ME LIBER TE SERVISIT (TE GARANTUARA),
MERCEDES VITO ESHTE BLERE NE FABRIK TE MERCEDESIT (GJERMANI),
REGJISTRIM RKS (I DOGANUAR),
REGJISTRIM DERI ME 07.04.2017
VITI I PRODHIMIT 2004 ,
9 ULESE,
6 SHPEJTESI,
KLIM,
NAVIGACION,
FELLNE ALUMINI
RADIO,CD, DVD,MP3, SD
DVD MRAPA 2 COPA,
SENZOR PARKINGU,
HAPJEN E DYERVE ME TELEKOMAND,
ESP,
ABS,
SERVO (HIDRAULIK),
AIRBAG,
XHAMAT ELEKTRONIK,
TIMONI LEVIZES (LART - POSHTE),
PASQYRET ME RRYME DHE ME NXEMJE,
EKSTRA BLLOKAD NE MOTOR (KUNDER VJEDHJES)
ETJ.

Nderrim i mundeshem


Gjithashtu boj ndrrim edhe me banese (garsonjere) ne Prishtine apo truall ne Prishtine.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim