Mercedes Benz Actros 18-35

Shitet nga: Basriu 24 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Mercedes Benz Aktros 18-35,viti i prodhimit -97,kamjonit eshte ne gjendje shume te mire dhe Posedon edhe pompen e keperit..Actros
kamion
shlep
shleper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim