Opel Movano dizel -01

Shitet nga: Opel Movano 08 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes - Nderroj Opel Movano, viti i prodhimit 2001, 2.8 DTI(dizell), ngjyre te kuqe, me targa te huaja, i pa doganuar, timon hidraulik, eshte me 6 ules dhe transporter, pa xhama fabrikisht, pesha e lejuar deri ne 3.5 ton, shume i ruajtur, ne gjendje shume te mire, vetura gjendet ne prishtine, qmimi sipas marreveshjes, dokumentacioni ne rregull, mund te doganohet menjehere, 045-804-051.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim