Kran Saez 42 mt lartesi i zinguar 2003 - Nisi Kran

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 15 Shk 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Kran saez i zinguar viti prodhimit 2003 me lartesi prej 42 metrave dhe krahun 46.
Krani është ne gjendje te rregullt dhe posedon komand dhe telekomand ajrore.
Kontakt: 044958677 dhe 049806751
Viber: 00393209509074
Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim