OFROJM TRANSPORT DHE SHERBIME ME KRAN 044 250 648

Shitet nga: 22 Tet 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKiAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE SHTYLLAT ELEKTRIKE REKLAMAVE PUNOJM EDHE ME KORPË DERI 14 METRRA LARGESI JU MIR PRESIM TEL 044-250-648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim