Piaggio Porter Maxxi Korpe, lift 16 mt, viti 2016

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dion Platform 25 Tet 09:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
Autokran korpe, Viti i Prodhimit 2016, Km 6890, ore pune 576, Lartesia max e punes 14 mt, Hapje anesore e krahut 6 mt, Peshembajtja ne kosh 200 kg (2 persona), Rrotullim i Krahut te vinçit 360 grade,
Opsionet: Krahu i vincit artikolar me JIB,
Korpa alumin, dimensionet 1400x600x1100 mm,
Komandimi: Komplet hidraulik, i pajisur me pulsues ndezje/fikje te motorit, sinjalizues mbingarkese, sinjalizues alarmi dhe emergjence. Ndezje/Fikje e motorit me komandim nga toka dhe nga koshi.
Prize elektrike 230V ne kosh.
I pajisur me motor elektrik shtese 220V, per mundesi punimi pa nevojen e motorit te mjetit, per pune ne ambiente te brendshme.
I certifikuar CE / Sincert ISO 9001:2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim