pirunngrites

Shitet nga: ilmi 10 Gsh 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pirrungritës
shes vilushkerin/pirunngrites ne gjendje te mir teknike ngritet lart 4 metra dhe peshngritja 4 ton . Mundsi ndrrimi me vetur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim