Telekomand

Shitet nga: Nisi Kran - Mrasor Klinë 30 Dhj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Shitet telekomanda me gjustik ne gjendje te rregullt e cila ben per qdo lloj te kranave te ndertimit.
Kontakt: 044958677 dhe 049806751 Viber: 00393209509074 Facebook link - www.facebook.com/nisikran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim