Transport kran shlep

Shitet nga: Qaza Dje 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Bejm Transporte ,dhe ngarkim,shkarkime profesionale ashtu si shihet ne FOTO ju miroresim 24h..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim