TRANSPORT NDERKOMBETAR

Shitet nga: STAR SHPED 26 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Transport & Logistics

STARSHPED transport & logistics

Bëjem organizimin e te gjithe llojeve të transportit (per te gjitha llojet e mallrave) nga te gjitha vendet e Europes per ne Kosove dhe anasjelltas.
tel/fax: +381(0) 38 733 744

mob: +377(0) 44 515 232

+377(0) 44 533 544


email: info@starshped.com

web: www.starshped.com

skype: star.shped
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim