TransporT KOSOV,SHQIPRI,MAQEDONI 24-H

Shitet nga: Zeqir Gashi 30 Qer 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm trasnportin e te gjithav mallrav me te gjitha kushtet brenda Kosoves po ashtu edhe ne Shqipri e Maqedoni etj etj me qmime shum te volitshme shpejt mir dhe sigurt per me shum na kontakton nTel : 044 248 421 apo 049 248 421 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim