Ram dhe pllug

Shitet nga: Kujtim 15 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesët rezerve
Shes rom dhe pllugj gjendje trregullt numrat kontaktues 044 419 482 049803717-viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim