Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore🚜🚜

Shitet nga: Besi🚜🚜 19 Gsh 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shesim imt 539 imt 540 si dhe mjet bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim