Traktor univerzal 445

Shitet nga: hamit 25 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Universal
shes traktorin ne gjendje te rregullt posedon dokumenta venin per 4x4 per meshum kontaktoni 045673175 dhe. viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim