Punojmë me Burgi

Shitet nga: Burgia 09 Dhj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Bejme hapjen e gropave per mbjelljen e fidaneve(pemeve) me burgi me gjersi 50cm dhe thellesi deri ne 70cm.
Po ashtu bejme edhe hapjen e gropave per rrethoja te pemishteve me gjersi 15cm dhe thellesi deri ne 70cm.

I mirepresim te interesuarit

Me respekt,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim