Shes ose Ndrroj Kultivatorin 12.5 V.P.2013

Shitet nga: ---------- 21 Mar 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
Shitet Kultivatori 12.5 i ri , me kosë dhe frezë .
Kultivatori eshte i pa perdorur , prodhim i vitit 2013.
Qmimi i blerjes 3300 , ndersa e shes per 2500 qmimi i fundit ner to nuk e jap.
Bej ndrrim me TomaVinkoviq 2 klipsh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim