traktor univerzal 445

Shitet nga: hamit 15 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Traktorë
shes traktorin ne gjendje te rregullt posedon dokumenta venin per 4x4 per meshum kontaktoni 044612928 dhe. viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim