Autokamping ne gjendje te mire

Shitet nga: kamping 06 Sht 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR   1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
shes kapingun shum ne gjendje te mir dhe shum e rujtur pak e perdorer esht koplet me qader te vetin origjinal gjendet ne prishtine
tel: 044 294 534
qmim 1550

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim