Shitet kamshtepiza

Shitet nga: Osman 08 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kamshtepiza Esht shum e ruajtun ka qendruar nen mbuloj , ka dy shtrater te cilt convertohet ne tavolin e posedon banjon lavaman pllaka per pergaditje 2 cop me energji elektrike ka dhe siguresat Per me shum info kontaktoni 044307944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim