kampshtepiz

Shitet nga: kamping 12 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 340 EUR   2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
kampshtepiz 8 metra e gjat e gjer 2.30 Ne gjendje te mir e doganuare per 6 persona e pershtatshme dhe atraktive me rryme te instaluar po ashtu ujin dhe gasin dhe hapsira te mjaftueshme per relaksim viber +37744 700 137 044 700 137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim