Aprilia Classic 125cc

Shitet nga: Korab 19 Jan 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   1 100 EUR

Viti: 1998
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: RS125
Ne gjendje perfekte teknike dhe optike.
Nderrim i mundshem me material ndertimor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim