Suzuki Gsxr600

Shitet nga: Edin 02 Pri 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSR600 org
Motorri eshte ne gjendje perfekte,vetem nje sezone eshte i perdorur ka vetem 7200 KM dhe pjese shtese mbi 2000 euro per me shume informata mund te kontaktoni ne viber +37744605412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim