HARLEY DAVITSON V ROD - JUBILAR -03

Shitet nga: motorristi 17 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Motoçikleta : Të tjera
Motorri eshte shume i ruajtur ne gjendje te shkelqyeshme, eshte teresisht CROM, ka qelsin e ndezjes prej arit 22 carat eshte motorr i 100 vjetorit te HARLI DAVITSONIT perdallim e ban me motorrat tjer edhe stemat, dekoret, gjami i ajrit etj. Ka 10.000 km te kaluar permeshum rreth motorrit numdeni veq me pa asht diqka i perkryer, krye veper vlera e ketij motorri nuk i bjen por perkunder i ngritet sepse asht JUBILAR ata qe jan te interesuar munden te kontaktojn permes E malit blersi duhet te jet shum serioz eshte i doganuar dhe me tabela KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim